Wybór sprężarki powietrza

Jak dobrać sprężarkę powietrza odpowiednią dla potrzeb Twojej firmy?


Czy Twoja sprężarka powietrza jest już tak zużyta, że jej naprawa staje się nieopłacalna?

A może masz świetnie działający kompresor powietrza, ale rozwijasz się tak szybko, że potrzebujesz kolejnego?

A może otwierasz nowy zakład albo uruchamiasz nową linię produkcyjną, w której będzie potrzebne sprężone powietrze, i nie wiesz, jak się zabrać za dobór odpowiednej sprężarki powietrza?

 
W każdym z tych przypadków mogę Ci pomóc.

Zobacz, jakie są dwa kluczowe parametry przy zakupie sprężarki powietrza:

 
Zadbaj o właściwy dobór sprężarki powietrza dla swojej firmy
kontaktując się ze mną: +48 511 06 54 56
 
Nazywam się Wojciech Kwaśnicki, od 2004 roku wskazuje firmom przemysłowym, w jaki sposób właściwie eksploatować sprężarki powietrza i sprężone powietrze.

Widziałem bardzo wiele zakładów przemysłowych i muszę niestety stwierdzić, że większość z nich nie używa sprężonego powietrza i sprężarek w sposób odpowiedni.

Źle użytkowane sprężarki powietrza są tak naprawdę odkurzaczami, które wysysają pieniądze z budżetu tych firm. Zamiast zyskownych przedsięwzięć powodują straty.

Źle dobrany kompresor powietrza powoduje że Twoja produkcja może się zatrzymać, i możesz na czas nie wykonać zamówienia.

Źle dobrana sprężarka powietrza - to również ryzyko dużych kosztów energii elektrycznej albo po prostu duże koszty serwisu i napraw.


Ponieważ nie chcę dla Ciebie tych wszystkich ryzykownych sytuacji postanowiłem, że wyjawię i w jaki sposób odpowiednio dobrać sprężarkę.

 
Zadbaj o właściwy dobór sprężarki powietrza dla swojej firmy
kontaktując się ze mną: +48 511 06 54 56

W pierwszej kolejności musisz poznać zapotrzebowanie Twoich urządzeń produkcyjnych. Dobierz sprężarkę powietrza w taki sposób, aby jej wydajność była zgodna z tym zapotrzebowaniem. Pamiętaj też o tym, żeby zapotrzebowanie urządzeń produkcyjnych połączyć z ciśnieniem, na którym one będą pracować. Te dwa parametry są kluczowe.

Kiedy już je zdefiniujesz, zwróć uwagę na to, czy Twoja sieć sprężonego powietrza jest odpowiednia. Nawet najlepiej dobrany kompresor powietrza bez właściwej instalacji sprężonego powietrza nie będzie działał prawidłowo, i nie uzyskasz takiego efektu na urządzeniach produkcyjnych jakiego mógłbyś oczekiwać.

Są jeszcze dwie rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Mianowicie to, czy masz właściwe miejsce do tego, żeby zainstalować kompresor. Warto pomyśleć o pomieszczeniu, które nazywamy sprężarkownią.

Dodatkowo zwróć też uwagę na to, czy kompresor powietrza nie będzie miał negatywnego wpływu na otoczenie. Być może będzie pracował w miejscu gdzie są ludzie i może i trochę przeszkadzać.

Kiedy już opanujesz te wszystkie zagadnienia, będziesz miał na pewno świetnie dobrany kompresor powietrza. 

Wiedząc już to wszystko pewnie się ze mną zgodzisz, że korzystna dla Ciebie będzie darmowa konsultacja. Dzięki niej precyzyjnie określimy jakiego kompresora powinien używać Twój zakład.

Zakup sprężarki powietrza jest decyzją ważną i nie trudną, jeżeli przeprowadzisz ją według sprawdzonych zasad.

Zostaw kontakt do siebie w naszym formularzu →, a osobiście do Ciebie oddzwonię, bo chcę, aby Twoja firma powiększała zyski.

Zadbaj o właściwy dobór kompresora dla swojej firmy
kontaktując się ze mną: +48 511 06 54 56

 
ZAPYTAJ O SPRĘŻARKĘ POWIETRZA TERAZ
  Klienci o nas:
 
 POS SYSTEMS, Dębogórze:
„Firma COMEST jest rzetelnym partnerem, dostosowującym się w pełni do potrzeb klienta. Nie mając żadnych zastrzeżeń co do jakości i terminowości wykonanych usług, jak również lojalności wobec naszej firmy, możemy szczerze polecić firmę COMEST jako solidnego kontrahenta”.

 PGKiM, Kalisz Pomorski:
„Urządzenie całkowicie zgodne parametrami i gabarytami z tym, czego potrzebowaliśmy. Dostawca zrealizował zadanie sprawnie i kompleksowo, co zaoszczędziło nasz czas i środki. W kolejnych projektach również zaproponujemy udział firmie COMEST”.

 MEC, Piła:
„Doświadczenie, kwalifikacje oraz potencjał techniczny COMEST do wykonywania czynności serwisowych, pozwala na utrzymanie ciąglej pracy urządzeń. Współpraca układa się prawidłowo i bez zastrzeżeń. Pozytywnie ocieniamy profesjonalizm i rzetelność COMEST jako kompetentnej firmy serwisowej”

Czy uważasz te informacje za przydatne dla siebie albo znajomych? Nie ukrywaj ich więc.
Udostępnij naszą stronę lub wyślij emailem do znajomych:
 Zapytaj o sprężarkiInstalacje sprężonego powietrza
Zajmujemy się nimi kompleksowo