Sprężarka śrubowa z 17% zniżką.
bezpłatna dostawa. 
 

Wypełnij formularz zapytania aby uzyskać  17% opustu

 
dowiedz się więcej
Ile tracisz przez nieszczelną 
instalację sprężonego powietrza?

Pobierz darmowy praktyczny poradnik i dowiesz się

pobierz poradnik
O co zapytałbyś specjalistę od spreżonego powietrza?
Zadaj pytanie, a otrzymasz fachową odpowiedź bezpłatnie
 
Tu wpisz swoje pytanie

Przemysłowe kompresory, sprężarki powietrza

Sprężarki powietrza stosowane są w przemyśle powszechnie, a rynkowa oferta obejmuje ogromną liczbę modeli. W takiej sytuacji kluczowym elementem jest właściwy dobór kompresora powietrza do specyfiki pracy zakładu przemysłowego.

Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają zasilenie układu wymagającego od 0,31 m3/min do nawet 100 m3/min powietrza (lub więcej). Jednak w COMEST dobieramy kompresory powietrza dla klientów nie tylko na podstawie oczywistych parametrów, takich jak wydajność i uzyskiwane ciśnienie. Analizujemy także koszty eksploatacji, oczekiwaną jakość powietrza, konieczność ograniczenia drgań lub hałasu. Uwzględniamy wymagania określone przez istniejący w firmie park maszynowy. 

Wypełnij formularz i otrzymaj sprężarkę powietrza,
która najlepiej będzie spełni Twoje wymagania!

Którą sprężarkę powietrza powinieneś wdrożyć?

Wybierz sprężarkę śrubową, jeśli urządzenie ma pracować z niezmienną wydajnością i uzyskiwać określone ciśnienie w trybie ciągłym.

Zastosowania sprężarek śrubowych:
 • zakłady przemysłowe (praktycznie wszystkie gałęzie),
 • oczyszczalnie ścieków
 • warsztaty i lakiernie,
 • transport materiałów sypkich.
Wybierz sprężarkę łopatkową, jeśli chcesz wdrożyć w firmie wydajne, niezawodne i trwałe urządzenie, które może pracować przez dłuższy czas bez konieczności serwisowania. Bardzo niskie zużycie energii zaobserwować można zwłaszcza przy ciśnieniach o wartości do 5 bar.

Zastosowania sprężarek łopatkowych:
 • zakłady przemysłowe pracujące w trybie ciągłym (głównie huty szkła, cementownie i zakłady produkujące materiały budowlane),
 • nowoczesne, zautomatyzowane linie produkcyjne,
 • inne odbiorniki i układy o ciśnieniu pracy do 5 bar.
W ramach dopasowywania urządzeń do indywidualnych potrzeb firmy możemy dostarczyć sprężarki z różnymi opcjami wyposażenia i rozwiązaniami technicznymi (chłodzone powietrzem lub cieczą, wyposażone w wymienniki do podgrzewania wody lub sterowane falownikiem – umożliwiającym płynną regulację wydajności). Modernizujemy też sprężarki różnych producentów, które funkcjonują już w firmach Klientów.

Oferujemy unikalny, autorski sterownik COMEST, który sam reguluje układ pracy urządzeń – tak, by zoptymalizować wykorzystanie sprężonego powietrza i zapewnić równomierne obciążanie poszczególnych urządzeń. Znacznie ułatwia to zarządzanie okresami serwisowymi.

 
Zgłoś się po ofertę na sprężarkę

Jak zdobyć wydajną i trwałą sprężarkę powietrza od ręki?

Od dziś sprężarka powietrza przestanie dla Ciebie istnieć. To jasne, że nadal będzie Ci potrzebna. Ale nie będzie już przesłaniać widoku na Twój rosnący biznes. Stanie tam, gdzie jej miejsce - na marginesie spraw. I będzie wspomagała wzrost Twoich zysków. Trwale i wydajnie przez wiele lat.

Za chwilę zobaczysz jak to możliwe. A dla kontrastu użyjemy popularnych zwrotów, które możesz usłyszeć od wielu sprzedawców. Z tą różnicą, że dla nas te zwroty, to nie klucze do Twojego portfela. To poważne deklaracje.

Damy Ci to, czego potrzebujesz.

Tworzysz firmę produkcyjną, żeby Twoi klienci dostawali wspaniałe rzeczy. Skupiasz się na jakości swoich wyrobów, terminowości dostaw i ofercie, dzięki której pokonujesz konkurencję. Wiemy, że jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, a sprężonego powietrza po prostu używasz. Aby rozwijać swoją specjalizację. Dlatego potrzebujesz nas - ekspertów od tego wszystkiego, w co Ty nie chcesz się angażować.

Tak jak i Ty - dbamy o jakość. I z równą Tobie pasją czynimy naszą firmę wyjątkową.
Tak się dzieje, gdy zabieramy z Twojej głowy sprawy związane ze sprężarkami. 
Dla nas to chleb powszedni, pestka: identyfikujemy wyzwanie i podajemy sposób na osiągnięcie celu. A jak działasz Ty? Co jest Twoją „pestką”?
 
Sprawdź, jak pracuje się z ekspertami
 
Sprzęt szyty na miarę.

Tak mówią wszyscy, ale nieliczni wprowadzają to w życie. Dlaczego? Wiele firm wyznaje zasadę „tu i teraz”: sprzedamy i zarobimy. Dla nich jesteś leadem, który trzeba obsłużyć i wziąć za to jak najwięcej pieniędzy. Oni myślą: im większa sprężarka tym nasz większy zysk - nie analizujmy sytuacji klienta, tylko sprzedawajmy skoro go stać. My stawiamy na lata współpracy i polecanie nas innym firmom.

Dlatego 
szczegółowo analizujemy jak pracuje Twój zakład. Dopiero potem wskazujemy rozwiązanie dla Ciebie. Razem z nami zmienisz znaczenia słów, bo od teraz wydatek na sprężarkę stanie się inwestycją w rozwój. Z szerokiego portfolio naszych produktów wybierzemy te, które najpełniej zrealizują potrzeby Twojej firmy.

Ale tak naprawdę nie chodzi przecież o sprężarkę, ale o wiele lat naszego doświadczenia z firmami produkcyjnymi. Już niebawem nawet zapomnisz, w której części zakładu jest sprężarkownia. I o to przecież nam chodzi! Żeby nie zawracać sobie głowy tym, co działa prawidłowo.
 
Zobacz, jak niewiele trzeba, aby mieć rozwiązanie dopasowane dla Twojej firmy
 
Nowa sprężarka powietrza, już za kilka dni może napędzać Twoją firmę:
 • trzy lata gwarancji,
 • serwis raz w roku,
 • precyzyjna regulacja wydajności – wytwarzamy tyle powietrza ile w danej chwili potrzebujesz.
Wypełnij formularz albo wybierz bezpośredni kontakt,
żeby poznać propozycję tylko dla Ciebie.
 
Bo liczą się ludzie.

Oczywiście, że tak. Tylko, że w wielu firmach jedynie jako dostarczyciele zysków. W świecie celów sprzedażowych my jesteśmy TWOIM DOSTAWCĄ, który reaguje na TWOJE POTRZEBY. Dajemy TOBIE ROZWIĄZANIE dzięki któremu TWOJA FIRMA będzie rosła. Bo jeśli liczą się ludzie, to Twój zysk jest dobry dla wszystkich, którzy z Tobą współpracują. W tym też dla nas.

Nasze sprężarki powietrza w prosty sposób wspomagają Twój biznes. Nieprzerwanie i za przystępną cenę pomagają obsługiwać Twoich odbiorców. Nawet przeglądy serwisowe robimy tak rzadko jak się da. Aby nie trzeba było „stawać na serwis” całym zakładem, gdy nowe zamówienia budują Twoją firmę.

 
Upewnij się jak w prosty sposób prowadzimy obsługę serwisową sprężarek
 
Wspieramy polskie firmy.

Dosłownie! Proponujemy polskie rozwiązania. Od projektu, po wykonanie. Nie udajemy producenta z Europy Zachodniej (który w rzeczywistości produkuje w Azji), bo nie ma takich potrzeb! Wiesz w ilu produktach, budowlach i działach artystycznych na świecie jest cząstka polskiej pomysłowości?
Nasz legendarny zapał i upór sprawiły, że dziś mamy dla Ciebie polski kompresor! Równie dobry, jak jego zagraniczni konkurenci. Ci z zachodu i z „zachodu”.

Chcesz zobaczyć jak dobrze działają nasze sprężarki?

Dobieramy polskie sprężarki powietrza:
 • wydajne,
 • trwałe – z 36 miesięczną gwarancją,
 • dostępne „od ręki”.
Zakres produkcji urządzeń pozwala nam obsługiwać firmy o każdej wielkości.
 
Wypełnij prosty formularz albo wybierz inną formę kontaktu,
aby otrzymać rozwiązanie dla swojej firmy.
 
Skromnie o nas samych.

Kiedy rozmyślaliśmy nad hasłem najlepiej określającym jak działa nasza firma, to pogodne popołudnie w biurze, przerodziło się w burzliwy wieczór. Wszyscy zaangażowaliśmy się w tworzenie motta, dzięki któremu nasi klienci w mig zrozumieją z czym do nich przychodzimy. Wreszcie wybraliśmy… Pięć propozycji! A ostateczną decyzję pozostawiliśmy znajomym i przyjaciołom. Ale przede wszystkim naszym obecnym klientom. To oni zdecydowali, że SPRĘŻAMY KOSZTY i UWALNIAMY ZYSKI firm produkcyjnych. 

Napisz do nas i sprawdź jak uwolnimy Twoje zyski

Klienci o nas.

 POS SYSTEMS, Dębogórze:
„Firma COMEST jest rzetelnym partnerem, dostosowującym się w pełni do potrzeb klienta. Nie mając żadnych zastrzeżeń co do jakości i terminowości wykonanych usług, jak również lojalności wobec naszej firmy, możemy szczerze polecić firmę COMEST jako solidnego kontrahenta”.

 PGKiM, Kalisz Pomorski:
„Urządzenie całkowicie zgodne parametrami i gabarytami z tym, czego potrzebowaliśmy. Dostawca zrealizował zadanie sprawnie i kompleksowo, co zaoszczędziło nasz czas i środki. W kolejnych projektach również zaproponujemy udział firmie COMEST”.

 MEC, Piła:
„Doświadczenie, kwalifikacje oraz potencjał techniczny COMEST do wykonywania czynności serwisowych, pozwala na utrzymanie ciąglej pracy urządzeń. Współpraca układa się prawidłowo i bez zastrzeżeń. Pozytywnie ocieniamy profesjonalizm i rzetelność COMEST jako kompetentnej firmy serwisowej”
 
Zapytaj o sprężarkę teraz

Instalacje sprężonego powietrza
Zajmujemy się nimi kompleksowo
x
Zapytaj o ofertę
Zapytaj o serwis
Potrzebuję oferty
Potrzebuję serwisu
Napisz nam, w jakiej sprawie możemy Ci służyć naszą wiedzą i pomocą?
Napisz nam, w jakiej sprawie możemy Ci służyć naszą wiedzą i pomocą? Jeśli to możliwe, podaj model urządzenia i jego godziny pracy - to przyśpieszy naszą odpowiedź
* Wszystkie pola muszą być wypełnione